TurkWorks Dijital Medya Hizmetleri
360° DİJİTAL MEDYA AJANSI

Nedir Bu 360° ?

TurkWorks 360 sektörün deneyimli ekipleri tarafından kurulmuş 360 derece dijital hizmet platformudur. Markaların dijital dönüşüm yolculuklarında 360 derece stratejilerinin oluşturulması ve bu stratejilerin yönetilmesi konusunda destek oluyoruz.

TurkWorks markanızı eğer isterseniz dijital medya ortamında 360° derece  ekip halinde kreatif planlama çerçevesinde her branşta bütünleşik yönetimini planlayarak marka bilinirliğinizi arttırmak için tüm dijital süreçlerini yönetir. Web site tasarımından, markanızın logo tasarımları dahil, reklam ve pazarlama stratejilerine , sosyal medya yönetiminden, müşteri etkileşimlerine , google ‘da markanızın üst sıralarda yer almasına kadar  tüm bu süreçleri  ekip halinde planlayarak tüm marka bilinirliğinizin yönetimini üstleni. 

İşinizi Dijital Dünyaya Taşıyalım, Markanızı Dijitalin Gücüyle Buluşturalım

Vizyon ve misyonunu 360 derece online bir strateji üzerine kurgulayan TurkWorks 360° Dijital Medya Hizmetleri, bütünleşik olarak sağladığı entegre hizmetler ile, markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor. Bu inanç ve azimle başladığı yolda; firmalara, kurumsal kimlikleri doğrultusunda web sitesi tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor. Online dünyadaki çetin rekabetin farkında olan 360° Dijital, dijital reklam ve pazarlama hizmetleriyle de; arama motoru reklamcılığı, sosyal medya, banner gibi uygulamalar geliştirerek müşterilerini bu yeni düzene güçlü bir şekilde adapte ediyor.

144
Tamamlanan Proje
38 +
Devam Eden Proje
175 +
Mutlu Müşteri

360° Dijital Ajans Varsa
Kaliteli İş ve Mutlu İş Ortağı Vardır!

Tüm çalışanları alanında birer uzman olan TurkWorks 360° Dijital Medya Ajansı, Dijital’de, Web Tasarım, Video Animasyon, Video Prodüksiyon, SEO & SEM, Mobil Uygulama Geliştirme, UI/UX Tasarım, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında, en yenilikçi ve çığır açıcı çözümler, dijital dünyada sesinin gür çıkmasını isteyen iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

 TurkWorks 22 yıllık geçmişinin misliyle fazlası olan dijital deneyimiyle  bir markanın kalite algısını üst seviyelere taşıyacak web projeleri, yaratıcı tasarım, dijital pazarlama projeleri ve kreatif kampanyalarını, uzman kadrosu sayesinde bütünleşik şekilde hayata geçirir.

TurkWorks ekibi olarak markanızın internet ortamındaki tüm hizmetlerinin yönetimini tek çatı altında toplayarak , yüksek verimli  geri dönüşümleri alabileceğimiz çalışmalar yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

Bizi Takip Edin

(0850) 241 18 58
0 507 847 10 47